close
تبلیغات در اینترنت
2015 فورد موستانگ نقد و بررسی
loading...

بهترین مرجع دانلود بازی و نرم افزار

  صفحه REVIEW عکس قیمت و مشخصات Share0Tweet00Email0 موستانگ که پاداش را به درایو. فرمان عالی، گرفتن از لاستیک عملکرد بسته. صدا V8 است. توربو چهار در tractability و انعطاف پذیری. نسبت طراحی سوار فقرای شهری. صدای توربو چهار است؛ عدم legroom و عدم وجود سقف در صندلی عقب. کم هزینه برخی از مواد داخل کابین روشن RATING ما 7.5 / 10 PRICE RATING ANCAP N / A توسط Jez Spinks مدیر مسئول 2 روز قبل 0Share0Tweet00Email خداحافظ فالکون، سلام فورد موستانگ . خوب، آن را به 2017 هنوز رتبهدهی نشده است بنابراین ما…

2015 فورد موستانگ نقد و بررسی

 • موستانگ که پاداش را به درایو. فرمان عالی، گرفتن از لاستیک عملکرد بسته. صدا V8 است. توربو چهار در tractability و انعطاف پذیری. نسبت طراحی
 • سوار فقرای شهری. صدای توربو چهار است؛ عدم legroom و عدم وجود سقف در صندلی عقب. کم هزینه برخی از مواد داخل کابین روشن

RATING ما
7.5 / 102015 Ford Mustang Review
2015 Ford Mustang Review
2015 Ford Mustang Review
توسط
2 روز قبل

خداحافظ فالکون، سلام فورد موستانگ .

خوب، آن را به 2017 هنوز رتبهدهی نشده است بنابراین ما در حال گرفتن کمی جلوتر از خود را، اما آنچه شما دنبال آن هستید در اینجا - و آنچه ما رانده ام - ماشین است که به عنوان جایگزین XR8 و GT است فورد مدل هاله های محلی استرالیا.

هنگامی که ربات را متوقف دوار و خطوط مونتاژ متوقف نورد در کارخانه Broadmeadows ویکتوریا در اواخر سال 2016، موستانگ خواهد بود که تنها V8 مجهز فورد شما قادر خواهید بود برای خرید در استرالیا.

مهمتر از همه، ماشین معروف عضلانی آمریکایی خواهد بود قابل دسترس از همیشه قبل از به عنوان یک نتیجه از یک روش فورد ساخته شده است که جدید، مدل نسل ششم جهانی به جای US فقط مدل - همچنین کارخانه ساخته شده در درایو راست .

به غیر از یک دوره از فروش رسمی در اواخر 1960s در اینجا، Mustangs اند در غیر این صورت تنها هتل های موجود به صورت محلی به عنوان تبدیل هزینه از 85000 $ به بالا 100.000 $ بوده است.

شما می توانید این رقم گذشته برای جدید Stang نصف، با به طور بالقوه کمتر از $ 50،000 شروع قیمت از قرار دادن آن در دسترس تعداد بیشتری از رانندگان مشتاق.

مزایای بیشتر برای مهاجرت موستانگ را به بازارهای دیگر وجود دارد. فورد است در آخرین حال غرق محور عقب زنده کهنه و معرفی تعلیق مستقل عقب.


Read more at http://www.caradvice.com.au/310802/2015-ford-mustang-review/#3SVWG66AdgOLQQRF.99
2015 Ford Mustang Review

این یک حرکت بسیار حیاتی است اگر سلیقه استرالیا و اروپا برای پویایی می شود راضی است.

اولین درایو ما از فورد موستانگ جدید، هر چند، پیش تولید چپ هوکر در خاک ایالات متحده است - در اطراف خیابان های لس آنجلس و به بالا و پایین انحنا جاده دره عمیق و باریک.

جلوی همه جدید و سیستم تعلیق عقب در تپه فراتر از شهر فرشتگان می درخشد اما موستانگ هیچ رزمناو (غروب) بلوار است.

این که آیا در پایه های منظم و یا محکم تر تنظیم کردن عملکرد بسته، fastback فورد اغلب از گشاد گشاد راه رفتن خود را bucked. این کار حل و فصل به عنوان سرعت افزایش می یابد، هر چند.

مهندس ارشد دیو Pericak CarAdvice گفت این مسئله اذعان شده است و می گوید ثابت است در جای خود برای اتومبیل های تولید. او به ما اطمینان داد که نیشگون گرفتن و کشیدن راه ماشین در حال حاضر هدایت و دسته تاثیر نمی گذارد.

و خدا را شکر، به دلیل این است که موستانگ است که همواره شبیه هیچ ماشین اسب قبل از آن.

چرخ های عقب تازه پذیری اطاعت زیر که در آن جبهه اند صورت گرفته است - این یک کوپه با جلو و اکسل عقب کار در اتحاد کامل است.

2015 Ford Mustang Review

در گرفتن توانا و از 19s PIRELLI P صفر 255/40 که بخشی از عملکرد مجهز به اولین ماشین تست ما بسته بودند، 2.3 لیتری چهار سیلندر مدل EcoBoost توربو شارژ، و فرمان دلخوشیها با دقت آن و بازخورد آن را از طریق گویا لبه ورزشی سه صحبت فرمان موستانگ است.

ضامن حالت رانندگی ارائه می دهد آسایش، عادی، ورزشی و تنظیمات مرطوب / برف برای فرمان، انتقال و ثبات کنترل، و امید بستن ورزشی می افزاید: برخی گوشتی بودن خوش آمدید به وزن بدون تبدیل شدن به مصنوعی سنگین مانند برخی از سیستم های فرمان از مارک های لوکس آلمانی.

این توانایی برای هدایت موستانگ از طریق دریچه گاز که زمانی که در دراز مدت از جاده راننده تصویر کارت پستال را به ارمغان می آورد بزرگترین رضایت است. فشار پدال سخت تر و سخت تر شاسی پرس به قیر، با understeer مفهوم به ظاهر دور. بلند کردن و بینی tucks در. زیبا.

صندلی ورزشی Recaro به احتمال زیاد به اختیاری باشد در استرالیا را به عنوان آنها در ایالات متحده هستند، اما ما توصیه می پرداخت اضافی برای آنها. تقویت سمت موثر تر از صندلی های چرم ما در حال GT است، در حالی که زیر سازی فنری راحتی روز طولانی است.

موقعیت رانندگی بزرگ است، و دید بسیار بهتر از رقیب وجود دارد شورلت کامارو . آینه های جانبی بر روی اتومبیل US-تنظیمات کوچک هستند، هر چند فورد می گوید نسخه های بلندتر خواهد بر صادرات اروپا و استرالیا از ویژگی های.

2015 Ford Mustang Review

ما تست ماشین GT به پارک عملکرد ندارد و احساس کاملا به عنوان خوش متعادل به عنوان EcoBoost سبک تر نیست، اما به طرز محسوسی از تمام فصل Pirellis کاهش می یابد در حالی که وجود دارد گرفتن در مقایسه با نسخه های عملکرد متمرکز شده است، پایان عقب کوپه کنترل قابل توجه باقی مانده است.

V8، البته، توسط بسیاری به عنوان یک بخش اساسی از تجربه موستانگ در نظر گرفته، و قطعا آن را نا امید نمی کند. 5.0 لیتری، با بیش از ترفند از نسل قبلی انجام شده است، آتش را به زندگی با هدف قبل از burbling دور در نور به جریان بنزین را کنترل متوسط.

این REVS نسبتا به سرعت، سرعت ساخت که اگر آن را در یک ماموریت را به عنوان شما را به سمت نقطه 6500rpm قدرت به اوج خود سر. فورد هرگز ارقام عملکرد را فراهم می کند اما آن را بی چون و چرا سریع - و همه بدون سوپر شارژر پیچ به موتور همان "کایوتی" قرض گرفته شده توسط FPV .

کتابچه راهنمای شش سرعت است که کاملا نرم و صاف کردن به عنوان به عنوان واحد Getrag جفت با توربو چهار سیلندر است، اما کمی بیشتر تلاش قدرت دست است خارج از محل نه در یک ماشین عضلانی.

ما می میتونست شخصیت را به V8 نسبت به سرعت، هر چند بسیار وجود دارد که در مورد موتور ورود به 'دوست دارم، بیش از حد. در حالی که صدای موتور EcoBoost - با وجود اینکه تقویت شده (بلکه تصفیه شده) از طریق بلندگو مانند توئین توربو شش در BMW M3 - فاقد تئاتر شنیداری انتظار می رود از یک ماشین ورزشی، آن را در مناطق دیگر ارائه می شود.

2015 Ford Mustang Review

در هیچ یک از کم سرعت شنت سیستم نیروی محرکه V8 وجود دارد و توربو چهار در revs کم سربزیر تر است، قبل از آن به ارمغان می آورد عملکرد قوی و انعطاف پذیر را به بازی.

دنده سوم ثابت می شود به خصوص الاستیک در باد بخش پوشش داده شده، و کار برکنار دوم حتی برای سنجاق سر و چهارم تنها مورد نیاز در جاده ها باز و صاف قابل ملاحظه.

و در اتوبان، موتور کشد سادگی از 2000rpm در ششم. بر اساس چرخه سوخت US ترکیب، موتور EcoBoost است اقتصاد بین 9.0 لیتر در هر 100 کیلومتر (دستی) و 9.4L / 100km در برابر 12.3L / 100km در V8 است (خودکار یا دستی).

اگر سوار جدید فورد موستانگ و دست زدن به یک امر مخلوط شده است، همان را می توان در مورد فضای داخلی است.

کیفیت کابین موستانگ و ارائه یک گام روشن کردن بیش از ایالات متحده رقبای مانند شورلت کامارو و دوج چلنجر . 4.2 اینچ صفحه نمایش لمسی در دسترس است آسان، نیاز به قدرت محدود مغز به کار، و پاسخ به سرعت به پرس انگشت.

با این حال، خشن تری، پلاستیک سخت تر در فاصله و کنسول، و جزئیات از قبیل پستی نقره و پلاستیک نمی تواند پنهان که موستانگ است که هنوز هم یک ماشین فورد است که از زیر $ 30،000 در ایالات متحده قیمت به خاطر رقابت در (آن را outsold شده است توسط کامارو از سال 2010).

با وجود طول 4.8 متر موستانگ را بیش از آئودی A5 یا BMW سری 4 - صندلی های عقب نیز برای اتاق محدود است، با فضای سر به خصوص خیلی ضعیف.

2015 Ford Mustang Review

حداقل بوت بسیار قابل ملاحظه است.

به عنوان یک کوپه ورزشی (یا تبدیل)، فورد موستانگ است هرگز به مطابقت با عملی از شاهین V8، و سوار شهری خود نیاز به ثابت برای مطابقت با تالار خودروی سواری و سبک، قابلیت همه جانبه.

اما به نظر می رسد بزرگ با نسبت های کلاسیک ماشین های عضلانی خود را، و کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که نام تجاری را پر می کند یک پست شکاف عملکرد 2016، به ویژه در شکل GT.

و به لطف مهندسی شاسی که باعث می شود یک استراحت بزرگتر از میراث موستانگ را از طراحی، جذاب، عقب درایو تجربه رانندگی نخواهد بود تا به استرالیا بیگانه، یا.

admin بازدید : 317 دو شنبه 07 / 07 / 1393 زمان : 21:24 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
از اکسپرس دانلود میتوانید رایگان دانلود کنید. و جدید ترین مطالب را ببینید
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  آمار سایت
 • کل مطالب : 652
 • کل نظرات : 134
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 155
 • آی پی امروز : 20
 • آی پی دیروز : 30
 • بازدید امروز : 52
 • باردید دیروز : 366
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 1,453
 • بازدید ماه : 3,159
 • بازدید سال : 3,159
 • بازدید کلی : 538,933
 • کدهای اختصاصی